Domki Natalia

Holiday Accommodation Service

Szkolna 22, Jastarnia, 84-140, PolandDomki letniskowe
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do spędzenia wolnego czasu w naszych domkach. Dołożyliśmy wszelkich starań aby zapewnić naszym Gościom Domki letniskowe znajdują się na dużej, ogrodzonej posesji, w otoczeniu kojącej oko zieleni. W upalne dni można odpocząć w cieniu, jaki zapewniają znajdujące się w pobliżu domków drzewa.
Domki są zlokalizowane w bezpiecznej, oddalonej od głównych ulic okolicy, co ma duże znaczenie zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. komfortowy i spokojny wypoczynek i relaks z dala od zgiełku miasta.
Nie bez znaczenia jest też usytuowanie domków- niespełna 250m od lasu i pięknej, piaszczystej plaży (najbliższe przejście ul. Leśną), dzięki czemu nie trzeba tracić czasu i energii na długie wędrówki nad Bałtyk. .

W promieniu 400 metrów do dyspozycji Państwa znajdują się liczne restauracje, jadłodajnie, smażalnie ryb, kawiarnia, salonik prasowy oraz sklepy spożywcze.

W sąsiedztwie nie ma otwartych nocami barów, dyskotek i innych głośnych miejsc, które mogłyby zakłócać zasłużony odpoczynek. Na całej posesji (1200m2) znajdują się jedynie 3 domki, co zapewnia naszym gościom spokój i prywatnośćPrzy ul. Wydmowej (ok. 4 min spaceru) znajduje się bezpłatny plac zabaw dla dzieci. Na posesji również znajduje się plac zabaw w postaci 2 huśtawek oraz zjeżdżalni

Obiekt położony jest niedaleko (500m, 5 min spacerkiem) portu jachtowego w Jastarni oraz w pobliżu ścieżki rowerowej.