Pakmak Konveyör

Packaging Machinery

izmit sanayi sitesi 3. cadde 203 blok no.16 kocaeli izmit, izmit sanayi sitesi 3. cadde 203 blok no.16 kocaeli izmit, İzmit, 41040, Turkey


0262 335 24 41

Pakmak Konveyör, paketleme, etiketleme, dolum makineleri ve konveyör sistemleri üreten bir şirkettir. 2011 yılında kurulan şirketimiz, sektördeki tecrübesi ve kalitesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakta ve memnuniyetini sağlamaktadır.

Pakmak Konveyör olarak gıda, otomotiv, kimya, ilaç, tekstil ve diğer birçok sektöre yönelik çeşitli paketleme, şişeleme, dolum, etiketleme çözümleri sunmaktayız. Ürünlerimiz son teknoloji ve yüksek standartlarda üretilmekte ve uluslararası sertifikalara sahiptir. Ayrıca müşterilerimize özel tasarım, montaj ve servis hizmetleri de vermekteyiz.

Pakmak Konveyör olarak vizyonumuz paketleme sektöründe lider ve yenilikçi bir firma olmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır. Misyonumuz ise kaliteli, ekonomik ve çevreci paketleme makineleri üretmek ve müşterilerimizin beklentilerini aşmak için sürekli gelişmek ve iyileştirmektir.

Monday
-
Tuesday
-
Wednesday
-
Thursday
-
Friday
-
Saturday
Closed
Sunday
Closed