Softreflector LLC

Safety Equipment Supplier

35a Järve, Tallinn, 11314, Estonia


+372 658 5921

Softreflector OÜ on maailmas tuntud helkurite tootja, kes alustas tootmist juba 2003 aastal. Oleme auga välja teeninud klientide kõrge usalduse, sest stabiilne kõrge kvaliteet, innovatiivsus, disain, rangus enda tegemistes igas detailis, ning korrektne sertifikatsioon on meie jaoks olulised olnud algusest tänaseni.
Oleme tootnud helkureid erinevate riikide valitsusjuhtidele, kuningatele ja printsessidele. Samas ei saa alatähtsustada seda, et oleme tootnud bränditud helkurtooteid pea kõikidele maailmakuulsatele brändidele, sealhulgas pankadele, kindlustustele, muuseumidele, ministeeriumitele, saatkondadele jne.
Meie eesmärgiks on 'õnnelik klient', see tähendab ainult üht: toode saab nii hea ja esinduslik, et kliendil on seda uhke jagada ja ka saaja hindab kingitust ning tahab seda kanda! Meie kogemus maailma mastaabis on nii suur, et julgeme nõu anda küll.
Helkur.com leht on eranditult mõeldud Eesti ettevõtetele. Kui soovid helkureid soetada eraisikuna, külasta darkaid.com lehte, kui soovid helkureid ettevõttele ning ettevõte asub väljaspool Eestit, võta ühendust soft@softreflector.com, teiega jagatakse Softreflectori edasimüüjate nimekirja väljaspool Eestit. Eesti on ainus riik, kus Softreflectori tooteid saab otse osta Eesti ettevõte.

Monday
-
Tuesday
-
Wednesday
-
Thursday
-
Friday
-
Saturday
Closed
Sunday
Closed